KDO JSME

Jsme velmi rádi, že vás můžeme pozvat na badminton do našich dvou nových moderních hal. Po více než 20 letech působení ve florbale se nám podařilo vybudovat si první sportovní halu s názvem Bublina Arena. K ní se zanedlouho přidala další sportovní hala Exe Sport Arena.   

Bublina Arena se nachází ve výborné lokalitě v centru Prahy, jenom 100 metrů od stanice metra trasy C Pražského povstání. V blízkosti je také tramvajová a autobusová zastávka. Vzhledem ke skvělé lokalitě se můžete na badminton vydat jak před prací, tak i po práci.   

Naše druhá hala se nachází přímo v areálu Základní školy Jeremenkova. Exe Sport Arena je dobře dostupná jak ze stanice metra trasy C Budějovická, tak ze zastávky Dvorce. Cesta z obou směrů zabere necelých 5 minut.  

V blízkosti obou hal se nachází několik restaurací, kaváren nebo obchodních center.   

Obě haly jsou zcela nové s moderním vybavením. Celkově vám tak můžeme nabídnout 8 badmintonových kurtů s celoročním provozem za dostupnou cenu. 

Na badminton k nám mohou dorazit úplní začátečníci, rodiny s dětmi i profesionálové.  

Oba sportovní areály neustále rozvíjíme a zlepšujeme tak, aby se vám v nich hezky sportovalo a oceníme i každý nápad na jejich zlepšení. Budeme rádi za vaší zpětnou vazbu na e-mail: rezervace@fbsbohemians.cz

Image
Image

PARTNEŘI

Image
Image
Image
Image
Image
Image